Přátelství je naše nejlepší kouzlo!

Spellix club

Tomas a Angelina

25. října 2017 v 17:37 | Laura
Tentokrát jsem nakreslila nejšílenější pár Spellixu - Angelinu a Tomase. Asi bylo jasné, že nebudou na obrázku nijak vážní, aspoň já se tak rozhodla hned. Proto jsem je nakreslila, jak dělají své blbosti. Tenhle pár je v příběhu viděn možná nejčastěji, protože právě Angie má vždycky největší radost z návštěvy kluků.

Dave a Fauna

21. února 2017 v 21:57 | Laura
Takže, jsem tady s dalším článkem... Rozhodla jsem se vám tady dát další pár Spellixu. Tento obrázek mi zabral celkem dost času, tak doufám, že se líbí.

Fauna a Dave. Tohle je tentokrát pár, který se hůř určoval, přesto byl první, koho jsem začala kreslit. Jejich vztah jsem příliš nerozvedla, proto jsem se nemohla inspirovat z příběhu. Já je vidím jako pilné studenty. Řekla bych, že spolu nechodí, ale rádi spolu tráví čas, takže jen bůh ví Kája ví jak to s nimi dopadne... No, zatím se spolu často učí nebo si navzájem čtou...

Jo a zjistila jsem jednu důležitou věc: To psaní tří teček je nakažlivé!!!!!!!! Angelika se nakazila a teď píše taky všude tři tečky. Tak na to dávejte pozor! XD

George a Angelika

16. února 2017 v 14:55 | Laura
Jak jsem včera slíbila, tady máte ten obrázek. Nakonec jich mám o něco víc, objevila jsem totiž i nějaké starší, takže... Asi tak.

George a Angel. Jejich vztah se mi velmi dobře dal vyjádřit v příběhu, ale těžší bylo určit, jaké asi bude jejich rande. Chtělo to něco veselého, ale zase méně, než jak to bude s Angie a Tomasem. Když hledáte ve Spellixu nějaký ulítlý pár, byla by to spíš Angelina a Tomas. Georgovi na Angelice opravdu hodně záleží a myslí na ni více než na sebe, jak prokázal, když byl celý Spellix a specialisté v lese a mrzli. Rozhodně jsou velmi společenští a asi je nenajdete posedávat někde v kavárně. To dle mého názoru není jejich styl a nudili by se. Já si je představuju spíše celé rozesmáté pobíhat po parku nebo bruslit. Právě tak jsem je navíc měla nakreslit. Určeno Angelikou.
Jo a tu anketu jsem dala znovu, protože do té původní někdo (a on ví kdo) hlasoval několikrát. Mě by celkem zajímalo, jak to zhodnotíte znova.

George

15. února 2017 v 21:00 | Laura
Planeta původu: Solárie
Zbraň: Pistole, střílející světelné paprsky? Neumím vyjádřit co to je...
Datum narození: 12. listopadu
Vílí znamení: Salamandr
Sourozenci: staarší sestry - dvojčata Luna a Sun
Rodiče: Stella a Brandon
Vzhled: krátké blond vlasy, zelené oči
Koníčky: Bruslení (kolečkové brusle)
Nejraději: blbne s Angelikou/Tomasem
Nesnáší: lidi bez smyslu pro humor
Neobejde se bez: sluchátek

Lee

25. ledna 2017 v 23:05 | Laura
A o Jordana nejde XD No, po dlouhé době jsem se rozhodla něco napsat a návázat na články z... Počkat, kdy to vlastně bylo? Květen. Teď se cítím fakt hodně blbě. Prý krátká série... Ts ts ts. Kdo věřil tomu, že napíšu o všech specialistech během několika dnů? Každopádně, momentálně dávám podobu specialistům (přes kreslení párů) a když jsem se dívala na Leea, napadlo mě napsat toto. Až ten obrázek uvidíte, Lee nepoznáte.Mrkající

Planeta původu: Domino
Zbraň: Meč
Datum narození: 14. července
Vílí znamení: Hipogryf
Sourozenci: jedináček
Rodiče: Yori a Ling(po dlouhém přemýšlení jsem vzala jméno pro holku z Kim Possible a jméno pro kluka z Mulan... Jak originální, požaduju potlesk)
Vzhled: krátké černé vlasy, šikmé, téměř bezbarvé oči, bledá pleť
Koníčky: čtení (knihy ze Země povařžueje za úžasné), dá se říct, že i některé sporty(opět ze Země, i když se mu špatně hledá někdo, kdo si zahraje fotbal...)
Nejraději: Lee s jeho romantickou duší má nejraději čas strávený s Amorou
Nesnáší: drbny a posměváčky
Neobejde se bez: přívěsku ve tvaru poloviny srdíčka. Amora nosí druhou polovinu a oba se tak cítí propojeni. Opakuju, jsou to romantické duše...

Nová verze kreslení Spellixu?

25. října 2016 v 17:53 | Laura
Tak, stejně jako minulý rok jsem na narozeniny blogu nakreslila nově obrázek Spellixu. Když jsem kreslila tuto verzi, byla jsem líná na celé postavy a tak jsem kreslila pouse hlavy. Přesto doufám, že se líbí. Xenu jsem ostříhala schválně, jen tak mimochodem.

Angiininy návrhy

11. října 2016 v 17:48 | Laura
Jaká to ironie. Článek stěžující si na pozastvení se stal posledním článkem za poslední dva týdny. Nebylo to plánované, jen mě pořád nenapadalo co psát a Angie má zaracha. Tyhle obrázky mi dala nedávno a já jsem měla možnost je dát na blog až teď...
Podle mě se Angie obrázky povedly. Tyto náčrty jsou všude na stěnách jejího pokoje. Určitě časem přibydou nějaké na blogu.

Darea

20. června 2016 v 22:16 | Laura
Píšu kapku SC, ve které se ještě bude vyskytovat tato planeta, tak je to myslím celkem dobrá příležitost, proč napsat tento článek.

Daree se kdysi říkalo "planeta temna". Mnoho lidí jí tak říká i dnes, tedy pokud ví o její existenci. I samotný název z toho vznikl. Kdysi dávno na ní prý žili lidé a Daree se přezdívalo planeta tmy, ale to je už opravdu velmi dávno, pokud to tak vůbec bylo.
Zde není pořádně světlo, neboť zde není ani žádná dostatečně blízká hvězda. Na Daree však není nikdy ani úplná tma, protože na nebi nějaké hvězdy jsou a aura této planety nějaké světlo obstará.
Jeden z hlavních důvodů, proč ji zná jen málo lidí, je ten, že se všichni snaží, aby se na ni zapomnělo. Mnoho čarodějek ji využívalo jako vězení temných tvorů a trest pro lidi, které neměli rádi. Tím se stalo, že na Daree žijí samé příšery a žádní lidé by tam ani žít nemohli. Ale nedá se říct, že by se o to nikdo nepokusil, naopak se našlo mnoho odvážlivců. Ale nikdo to nedokázal na víc než půl dne a mnoho z nich se nikdy nenašlo a věřte, že to není proto, že se tam tak přizpůsobili. Ale jeden muž na Daree přežil tři týdny a byl schopen se vrátit. Na této planetě si vedl deník, ale ten se ztratil při průchodu portálem.Žádná z příšer na Daree nemá jméno. Jednak je nikdo nepojmenoval a druhak je většina lidí považuje za legendy, které si to nezaslouží. Ani ten muž, který na planetě temna napsal deník, to neprosadil. Žádné rostliny by zde nikdo nenašel, přece jen tu není světlo, teplo a voda se také jen těžko hledá.
Pravděpodobně je to ta nejnebezpečnější planeta.

Tomas

26. května 2016 v 18:24 | Laura
Planeta původu: Magix
Zbraň: Kopí
Datum narození:9. října
Vílí znamení: Elementál
Sourozenci: nemá
Rodiče: Michelle a Jack
Vzhled: věčně rozcuchané modrofialové vlasy, rozzářené světle modré oči, kulatý obličej
Koníčky: Jakýkoliv sport
Nejraději: blbne s Georgem nebo Angie
Nesnáší: lidi, kteří nemají smysl pro humor
Neobejde se bez: zápisníku (je malinko zmatkář a tohle je jediná možnost jak všechno stíhat)

James

26. května 2016 v 9:20 | Laura
Planeta původu: Domino
Zbraň: Meč se dvěma čepelemi
Datum narození: 26. května
Vílí znamení: Elf
Sourozenci: dvojče Ryan
Rodiče: Alice a Erik
Vzhled: Dlouhé zrzavé vlasy, u paseu stažené gumičkou, zářivě zelené oči, trojúhelníkový tvar obličeje
Koníčky: Bruslení, bojové sporty
Nejraději: rozhodně bruslí. Vždy sám, vadí mu pozornost jiných
Nesnáší:když si ho někdo plete s Ryanem
Neobejde se bez: spleteného náramku od Ryana. Sám dal podobný jemu. Oba je neustále tajně nosí. Přinášejí jim štěstí.

Ryan

26. května 2016 v 9:15 | Diana (Laura toho bohužel není schopná)
Nová a asi i krátká série článků o specialistech určitě potěší ty, kteří mají rádi podrobné informace. Obvykle bude psát Laura, ale tentokrát vás ušetřím jejího zasněného kecání. Přece jen už s Ryanem chodí, takže by to bylo úplně k nevydržení.
Planeta původu: Domino
Zbraň: Luk
Datum narození: 26. května
Vílí znamení: Elf
Sourozenci: dvojče James
Rodiče: Alice a Erik
Vzhled: polodlouhé zrzavé vlasy překrývající jedno oko, zářivě zelené oči, trojúhelníkový tvar obličeje
Koníčky: sport, trochu technika
Nejraději: právě sportuje nebo je s Laurou
Nesnáší: když si ho někdo plete s Jamesem
Neobejde se bez: spleteného náramku od Jamese. Sám dal podobný jemu. Oba je neustále tajně nosí. Přinášejí jim štěstí.
Se svým dvojčetem má skvělý vztah, i když se občas z legrace perou. i ostatními specialisty se baví dobře, i když mu často vadí Georgovy a Tomasovy vtípky. Ale to proto, že je často jejich obětí.

Přehled sourozenců

4. května 2016 v 21:25 | Laura
No, už na narozeniny blogu jsem měla v plánu tenhle článek, ale dostala jsem se k tomu až teď, protože zase vůbec nevím o čem psát. Typické.

Laura
-Elea-o tři roky mladší
Diana
-Dan-o tři roky mladší
-Irma-o čtyři roky mladší
Angelika
-Simon-o rok starší
-Ginny-o rok a půl mladší
Angelina
-Amálie-o patnáct let mladší
Fauna
-Nikola a Cindy-dvojčata, o čtyři roky mladší
-Lukáš-o šest let mladší
Xena
-Daymi-o tři roky starší
Amora sourozence nemá

U specialistů to nějak nemám dořešené, což MOŽNÁ znamená, že napíšu jejich podrobnější popisy. Prozatím jsou důležitá jen jména sourozenců Angeliky, ale postupem času budou důležitá jména všech z královských rodin... Tu poslední větu vám opravdu vysvětlovat nebudu, to je součást zápletky to je něco co ještě nemáte správně vědět, ale seznam se může hodit.

Mirta - obrázek

12. února 2016 v 20:22 | Laura
Tak po dlouhé době, kdy jsem nepsala, jsem se rozhodla vydat aspoň nějaký článek.
Doufám, že se vám obrázek líbí.

Společná fotka SC

25. října 2015 v 12:14 | Laura
Jak jsem slíbila, tady je obrázek celého Spellix clubu.
Neuvěřitelně jsem se zlepšila, tedy podle mého názoru. Co myslíte vy?

Základní přehledy SC

25. října 2015 v 9:47 | Laura
Takže, jak jsem psala v minulém článku, mám v plánu základní přehledy o Spellix clubu. Vája mi jednou řekla, že se v tom nevyzná, proto mě to napadlo. Amořin Vyvolený se objeví v 1. kapitole. Pixies jsou dávno ve zvláštním článku.
Takže... Přehledy v CČ
 
 

Reklama


Rubriky

Vraťte se zase!