Přátelství je naše nejlepší kouzlo!

Info

Snad konec pozastavení

9. září 2017 v 15:17 | Laura
Ahoj lidi, tady Laura!
Hlásím se tady opravdu po dlouhé době. Hned po dopsání tohoto článku budu pokračovat v psaní a začnu plánovat narozeniny blogu a už rovnou i Vánoce. Ale tím, že jsem něco naposledy psala v dubnu, myslím, že byste měli vědět pár věcí...

Pamatujete na ten velký domek pro panenky? Musela jsem ho rozebrat. Rovněž bylo zničeno hračkářství a papírnictví. Tím mi zmizela skoro všechna pozadí. Přesto budu pokračovat ve focení panenek.

Odteď se opět budu snažit psát Spellix club.

Takže od teď se budu snažit znova psát!

Tady smutná Laura...

20. března 2017 v 21:54 | Laura
Ahoj lidi, tady Laura. Jakoby to tady už nebylo dvakrát napsané... XD
No nic. Asi jste si všimli, že poslední dobou nic moc nepíšu. Někdo si to možná spojil s Potterhlým překvapením. Ano, to je jeden z důvodů. Asi to brzy odhalíme, už by bylo na čase, ne? Zajímalo by mě, jestli se na to někdo těší...
Kromě Potterhlého převapení jsem měla klasicky spisovatelský blok. Psala jsem jen něco k Potterhlému překvápku. A není toho málo.
No, v posledním týdnu to pro mě bylo ještě horší. Začala jsem se hádat s Vojtou. Teď stačí jen doufat, že si tento článek nepřečte... A upřímně, obávám se, že jsem o něj přišla. A asi chápete, že je dost těžké, takhle se pohádat s někým, koho jste vždy brali za nejlepšího kamaráda, a to asi už deset let (bude mi čtrnáct btw) Takže teď ode mě asi nečekejte víc než jen to odhalení a nějaké články o Překvápku.

Neznáte nějaké písničky, které by mi mohly pomoct?

A teď něco trochu veselejšího... Pořád jsem se nevyléčila z třítečkového šílenství... Já za to nemůžu...

Potterhlé překvapení

15. února 2017 v 20:39 | Laura
Ahoj, tady Laura! Po dlouhé době se hlásím, sice jen s infem, ale nestěžujte si.

Momentálně spolu s kamarády pracujeme na jistém překvapení. Je do toho zapojená Angie, Vája, Vojta a Am (blog je sice neaktivní, ale aspoň uvidíte, o co se zajímá...) Jde o dlouhodobý projekt a začali jsme(poněkud v jiném složení) už v říjnu. Nyní se k nám přidal Vojta a projekt se znovu rozběhl, takže... Jednoduše se teď zaměřuju na něj. A nemůžu se dočkat, až to zveřejníme. Ale ještě nám chybí pár důležitých věcí a hodně detailů... Nechce mi někdo říct, proč skoro za každou větu dávám tři tečky? No nic...

Zítra asi vydám první z párů SC, George a Angeliku. Dneska jsem ve výtvarce kreslila, no... (Opět? Jako fakt? Lauro jsi v pohodě?) + konečně jsem dopsala (s malou pomocí od Angeliky) další článek o nějakém specialistovi. Ten asi vyjde dneska, ale až kolem devíti, teď se jdu ještě šprtat matiku.

Pokud se těšíte na další kapku SC, tak ji píšu. Jde to pomalu, ale píšu. Nebojte se.

Tak čau, ale tentokrát ne nadlouho!

Změna v povídkách

3. ledna 2017 v 16:46 | Angelina
Asi jste si všimli, že už dlouho nevyšla povídka v sérii Život v Bradavicích. Protože momentálně pracujeme na překvapení pro vás, nestíhá Laura ještě psát Život v Bradavicích. Ale já bych chtěla sérii zachovat, a proto ji odteď budu psát já. A jelikož je pro mě těžké psát stejně jako Laura a psát za Káju, budu psát za Terku. Doufám že vám to nebude vadit a taky doufám že budete rádi, že aspoň takto bude série pokračovat.

Nový rok

2. ledna 2017 v 19:38 | Laura
Takže, opět jsem nebyla schopná dokončit Vánoční projekt. Příští rok na něm začnu pracovat dřív. Musím se snažit být spolehlivá.

Doufám, že jste si užili Vánoce, já jsem hned 25. onemocněla, takže u mě to nic moc nebylo. Celé dva dny jsem tak strávila u mé nové počítačové hry Lego Lord of the Rings. Zbytek prázdnin jsem strávila buď s jedním kamarádem (taky u té hry) nebo čtením knížky do čtenářského deníku (400 stran za mnou, dalšícch 40 přede mnou) nebo na novém mobilu. Bohužel jsem neměla žádné nápady na blog. Budete mi vůbec ještě věřit, že se v tomto roce zlepším? 61 článků za rok je celkem ubohé... Snad mi to odpustíte.

Zítra se jde do školy. To znamená, že si zase budu moct najít nějakou inspiraci, ale zároveň toho bude asi moc. Nedávám pozastavení. Naopak. Ale od článků asi nemůžete moc čekat.

A i když jsem o den pozadu, hodně štěstí v novém roce.

Info

26. března 2016 v 17:09 | Laura
Teď jsem se nějakou dobu neozvala, ale mám dobrou výmluvu -mám zánět průdušek a musím tak většinu dne ležet v posteli. Hrozná nuda! Zbytek dne jsem u televize nebo chvíli u počítače. Hrozně kašlu, bolí mě v krku a mívám horečky. Ale mám i jednu lepší zprávu. Jelikož jsme s mamkou objevily slevu na panenky EAH a tak by se do mé sbírky ve čtvrtek dvě blondýnky - Blondie Lockes a Apple White. Dost se na ně těším. No tento článek jsem napsala na mobilu u televize. Pokusím se během příštího týdne, kdy ještě budu muset být doma, dopsat Rosino oznámení.

Příběhy Lego třídy

22. února 2016 v 20:06 | Laura
V části "kreslí se" mám dv komiksy "Příběhy Lego třídy" Chci se vás zeptat, jestli to sem mám přidat, protože se to netýká skoro ničeho co sem dávám. Abyste to pochopili trochu líp, co to je, píšu tento článek. Budu ráda, pokud do komentářů napíšete, jestli ty komiksy chcete vidět.

Začátek Lego třídy
Původně to oprvdu bylo lego, se kterým jsem si hrála s jedním kamarádem. Původně měla třída jen 12 žáků, ale teď je jejich počet dvakrát větší.Téměř všichni ze třídy mají nějakou vlastnost(šprt, žalobníček,vtipálek...), kterou má aspoň jeden žák snad v každé třídě(podle mě a toho kamaráda).Jenže každá ta vlastnost je vlastně až přehnaná. A na tom je založen vtip.

O čem jsou příběhy?Hlavně o dívce Mystery. Vypráví různé historky ze třídy a o své partě. Její parta je druhá část příběhů. Její partou je: kostra Adléta, Smrtka, mozkomor Mozky Mor a v budoucnosti také Voldemort. Anna "Mystery" Minulá je tím zvláštní, ale jinak je docela normální. Je zamilovaná do svého spolužáka a snaží se získat si aspoň nějaké normální kamarády.
Potom také o Adéle a Liborovi. Prozradím jen, že Adéla je do Libora zamilovaná, a že oba jsou Mysterini spolužáci.

Takže, do komentářů můžete napsat, jestli sem mám ty komiksy přidat. Je to na vás.

Omluva+vysvětlení nepřítomnosti

9. ledna 2016 v 12:21 | Laura
Těcto článků mám nějak moc a nevím co s tím. Poslední dobou jsem se úplně sekla a nenapadá mě co psát. Kamarádky mi radí třeba, ať udělám článek jako o Erectusosu taky třeba o Sinosii nebo nějaké jiné planety, ale to se mi nezdá. Ať pochopíte, něco takového bych musela mít v hlavě. Erectusos se tvořil při psaní příběhu, ale Sinosii ještě nenavštívili. A nerada píšu přímo o Winx, to proto, že se mi ty nejnovější série nelíbí. A vlastně většina rad je založené na starších článcích, které jsem psala podle příběhu, ale měla jsem vymyšlené jen jedno... Například Amořina kouzla.

Další věc- měla jsem v plánu fotit příběh. Dostala jsem totiž foťák. Jenže mě nenapadá nic než jeden díl a potom bych zase nevěděla. No, v příštím článku sepíšu seznam svých panenek, třeba mě nevbo vás něco napadne. Pokud by něco napadlo vás, prosíííím napište do komentářů.

Pozastavení

25. září 2015 v 20:29 | Laura
Mám problémy s klávesnící, takže musím vyhlásit pozastavení. Je mi to líto, ale s klávesnící na obrazovce se moc psát nedá. Napíšu až to bude vyřešené.

Postavy SC

29. srpna 2015 v 22:39 | Laura
Popisy víl mi nepřijdou nějak pěkné, moc o nich tam není. Pokusím se napsat lepší popisy, ty staré ale zůstanou. Takže teď můžete čekat o něco delší popisy víl Spellix clubu.

Jako obvykle krátký článek o ničem zajímavém. Tuto rubriku přejmenuju na Info. Důležité mi totiž nesedí.S vyplazeným jazykem

Je tu malý problém

28. července 2015 v 15:58 | Laura
Poslední dobou jsem moc nepsala, já vím. Nechci se vymlouvat, ale opravdu je tady problém. A tak tady je další článek typu: "nemám čas..." a "nevím co psát."

Takže koho to ještě baví číst, může začít:
  1. Chybí mi někdo, kdo mou práci zkomentuje. Poslední komentáře byly reklamy! Hele, chápu, že se vám možná zdá zbytečné psát komentáře, ale mi to pomáhá. Poslední normální komentář byl od Angeliny a to před měsícem. Tak prosím, jestli tady někdo přijde, žádám o komentáře, rady co psát a podobné.
  2. Poslední dobou mám často špatnou náladu. Chybí mi totiž kamarádi, všichni jsou někde pryč a s mým nejlepším kamarádem jsem mluvila jen jednou nebo dvakrát během celého půlroku.
  3. Pamatujete na článek Pixies? Jak jsem napsala, že mě Vája ukecala? Tak kvůli toho jsem na ni pořádně naštvaná. Pixies mi příběh SC dost narušily. I bez nich mám v příběhu až moc postav. Víl, specialistů i Vyvolených má být sedm! A 21 postav není málo.
  4. Článek Úvod a prolog jsem dala do rozepsaných pro jistotu. Kdyby se mi to nakonec nelíbilo. Ale pokud se mi příběh povede a bude se mi líbit, dám ho sem.
Tak to by bylo všechno! A nemyslete si, že se vůbec nesnažím, tenhle článek jsem psala půl hodiny.

Pozastavení

2. července 2015 v 14:23 | Laura
Už zase pozastavení. Budu se ale snažit něco napsat, vždyť třeba Lee (na sebe a Xenu jsem zapomněla) má 14. 7. narozeniny. Budu kreslit a Amora vyrábět, fotky dám na blog. Nemám už co napsat, tak jdu kreslit.

Abych nezapomněla: Užijte si prázdniny!

Už zase

23. června 2015 v 12:10 | Laura
Jiný název mi neseděl, protože jde o to, že už zase nebude ani kapitola spellix clubu (zkráceně kapka SC), ani nějaká povídka. Kapitola se už píše, jen jsem neměla dost času. A se články jsem na tom tky bledě. Tak se aspoň teď pokusím něco napsat, přepsat z jiného mého blogu nebo něco vymyslet.

Info

4. června 2015 v 16:35 | Laura
Určitě jste si všimli, že během půl hodiny jsem tady hodila tři články s obrázky. Chtěla bych to vysvětlit. V počítači mám teď hromady fotek z mobilu, které chci dát na blog, dokonce i fotky, které jsem chtěla dát ještě na minulý blog. A tak sem teď budu dávat právě ty fotky. A konec kecání, fotky mi totiž nejdou nahrát najednou, takže to musím dělat ručně. Za chvíli tady bude další článek.

Hurá!

22. května 2015 v 14:55 | Laura
Mám radostnou zprávu! Vája mi dneska poradila s kapitolou!! Dokonce se třemi! Dneska začínám psát. Douám, že si tento článek někdo přečte, tímto totiž zase začínám psát i na blogu. už pár dní jsem přemýšlela a budu psát i o W.I.T.C.H. tak čekejte hodně článků. Jdu psát, takže tento článek končí, stejně jako pozastavení.
 
 

Reklama

Vraťte se zase!