Přátelství je naše nejlepší kouzlo!

Slavnostní odhalení

27. března 2017 v 16:42 | Laura |  NuTeLa
Takže, usoudila jsem, že už je čas odhalit naše Potterhlé překvapení. Možná to nebude příliš slavnostní, ale mi to je jedno, nevěděla jsem, jak článek pojmenovat.

Správný název projektu ve skutečnosti není Potterhlé překvapení, jak jsem ho nazývala já, ale NuTeLa. A ve skutečnosti to nemá nic společného s jídlem. Určitě si dobře pamatujete moji sérii Život v Bradavicích, kde jsem jako místo konání použila českou pobočku Bradavic. Ale asi sami uznáte, že něco takového není příliš promyšlené. Začátkem října mě napadlo, že by byla mnohem lepší nějaká originální česká škola. Začala jsem dávat dohromady tým zakladatelů. Založení školy bych tak určila na 12. října. A i nadále domýšlíme detaily, to mi však už nebrání začít psát příběh. Nyní už zbývá opravdu málo věcí, proto jsem se rozhodla to vydat. Na Wattpadu už můžete najít první kapitolu, ale já příběh hodím i sem. A ne, není to kvůli tomu, že nevím, co psát. A teď jsem se urazila...

Ne, neřeště mě. Ale budu ráda, pokud příběh okomentujete, přece jen to není něco splácaného během půlhodinky.

Tak co říkáte na založení české kouzelnické školy? Něco pořádného se o ní dozvíte brzy...
Jinak, sesbírala jsem další pěknou várku školních perliček, tak se můžete těšit. I když asi až v sobotu, protože jinak bude Apríl komplet promarněn... Takhle se aspoň pobavíte nad našimi výroky, když ne nad našimi žertíky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vraťte se zase!