Přátelství je naše nejlepší kouzlo!

Leden 2017

Lee

25. ledna 2017 v 23:05 | Laura |  Spellix club
A o Jordana nejde XD No, po dlouhé době jsem se rozhodla něco napsat a návázat na články z... Počkat, kdy to vlastně bylo? Květen. Teď se cítím fakt hodně blbě. Prý krátká série... Ts ts ts. Kdo věřil tomu, že napíšu o všech specialistech během několika dnů? Každopádně, momentálně dávám podobu specialistům (přes kreslení párů) a když jsem se dívala na Leea, napadlo mě napsat toto. Až ten obrázek uvidíte, Lee nepoznáte.Mrkající

Planeta původu: Domino
Zbraň: Meč
Datum narození: 14. července
Vílí znamení: Hipogryf
Sourozenci: jedináček
Rodiče: Yori a Ling(po dlouhém přemýšlení jsem vzala jméno pro holku z Kim Possible a jméno pro kluka z Mulan... Jak originální, požaduju potlesk)
Vzhled: krátké černé vlasy, šikmé, téměř bezbarvé oči, bledá pleť
Koníčky: čtení (knihy ze Země povařžueje za úžasné), dá se říct, že i některé sporty(opět ze Země, i když se mu špatně hledá někdo, kdo si zahraje fotbal...)
Nejraději: Lee s jeho romantickou duší má nejraději čas strávený s Amorou
Nesnáší: drbny a posměváčky
Neobejde se bez: přívěsku ve tvaru poloviny srdíčka. Amora nosí druhou polovinu a oba se tak cítí propojeni. Opakuju, jsou to romantické duše...

Změna v povídkách

3. ledna 2017 v 16:46 | Angelina |  Info
Asi jste si všimli, že už dlouho nevyšla povídka v sérii Život v Bradavicích. Protože momentálně pracujeme na překvapení pro vás, nestíhá Laura ještě psát Život v Bradavicích. Ale já bych chtěla sérii zachovat, a proto ji odteď budu psát já. A jelikož je pro mě těžké psát stejně jako Laura a psát za Káju, budu psát za Terku. Doufám že vám to nebude vadit a taky doufám že budete rádi, že aspoň takto bude série pokračovat.

Nový rok

2. ledna 2017 v 19:38 | Laura |  Info
Takže, opět jsem nebyla schopná dokončit Vánoční projekt. Příští rok na něm začnu pracovat dřív. Musím se snažit být spolehlivá.

Doufám, že jste si užili Vánoce, já jsem hned 25. onemocněla, takže u mě to nic moc nebylo. Celé dva dny jsem tak strávila u mé nové počítačové hry Lego Lord of the Rings. Zbytek prázdnin jsem strávila buď s jedním kamarádem (taky u té hry) nebo čtením knížky do čtenářského deníku (400 stran za mnou, dalšícch 40 přede mnou) nebo na novém mobilu. Bohužel jsem neměla žádné nápady na blog. Budete mi vůbec ještě věřit, že se v tomto roce zlepším? 61 článků za rok je celkem ubohé... Snad mi to odpustíte.

Zítra se jde do školy. To znamená, že si zase budu moct najít nějakou inspiraci, ale zároveň toho bude asi moc. Nedávám pozastavení. Naopak. Ale od článků asi nemůžete moc čekat.

A i když jsem o den pozadu, hodně štěstí v novém roce.

Vraťte se zase!