Přátelství je naše nejlepší kouzlo!

Prosinec 2016

Adventní kalendář pro panenky

9. prosince 2016 v 23:38 | Laura |  Panenky
Další článek z adventního projektu, tenhle byl naplánován na minulý týden, ale neměla jsem vůbec čas. Je mi to líto, že se to posunulo z prvního na devátý, ale bohužel.
Když jsem začala psát tento článek, zjistila jsem, že se mi smazaly fotky s většinou postupu, tak snad nevadí.

Je celkem jednoduché vytvořit adventní kalendář pro panenky. Stačí pár jednoduchých kroků a materiály se dají velmi snadno sehnat.
Sežeňte si tvrdý papír, karton, nůžky, lepidlo, pastelky a tužku a nejlépe také pravítko.
Na tvrdý papír si narýsujte dostatečně velký obdélník. Do něj zakreslete 24 obdélníčků. Asi takto:
Obdélník vystřihněte. Vyberte si nějaký vánoční motiv, mi například kamarádka (Angelika) poradila soba. Sice to není typicky české, ale na adventních kalendářích často býva Santa, takže co. Na obdélník si motiv nakreslete, já si ho udělala jednoduchý.
Do čtverečků doplňte čísla od 1 do 24. Papír s obrázkem si přiměřte na karton a ten vystřihněte, tak, aby ho papír přesně překrýval. Slepte. A máte hotovo.

Články přesunuty

9. prosince 2016 v 12:29 | Laura |  Vánoce 2016
Omlouvám se, ale během týdne jsem neměla čas, pořád se totiž musíme učit a stále píšeme testy. Proto jsem se rozhodla přesunout články z tohoto týdne na sobotu. Takže na zítra. Původně jsem měla v plánu během týdne nafotit dva fotokomiksy, ale sešlo z toho, pro nedostatek nápadů a tak se oba články spojí.

Psaní dopisů

4. prosince 2016 v 20:06 | Laura |  Vánoce 2016
Omlouvám se, že jsem přes týden neměla čas a nenapsala tak články. Tak to musím dohnat dneska... A zítra... A omlouvám se, ale některé fotky se nepovedly(jsou rozmazané). Zítra je zkusím znovu vyfotit a dát je sem. Zatím se spokojte s těmito

Soňa(Kvílína) si povídá se sestrami: "Asi jsem celkem ráda, že nebydlím přímo na téhle koleji, ale ve své laborce."
Tereza(Clawdeen): "Ale proč, je to tu super, kuchyň je blíž..."
Soňa: "To možná jo, ale jsou tu trochu divní lidi..."

Vraťte se zase!