Přátelství je naše nejlepší kouzlo!

Červenec 2016

Moonland

8. července 2016 v 21:19 | Angelina |  Angelina
Moonland je také zvláštní svými tradicemi a chováním zdejšího obyvatelstva. Kolem Moonlandu se točí dva měsíce a jedno slunce, ale tyto dva měsíce se skoro nikdy na obloze nestřetnou. Mezi významné svátky patří například Den dvou měsíců, kdy se již zmiňované dva měsíce na obloze střetnou. Tento den nastane vždy druhé pondělí v srpnu, srpen je taky nejhezčí a zároveň nejromantičtější měsíc na Moonladu, a pořádají se velké slavnosti.
Další věc o které už asi víte je bohužel i velmi nebezpečná. Je to Moonlandské strážné vězení, do kterého jsou , už od zničení Androského vězení, uzavíráni ti největší zločinci. Toto vězení je střeženo nejlepšími královskými strážemi a také velmi silnými kouzly, které zabraňují používat magii v celém vězení. Dalším z obraných prostředků jsou náramky, které jsou od sebe oddělené, posypané kouzelným enchantix práškem. Ale i přes tyto kouzelné prostředky, je malá možnost z vězení utéct. Zatím se to naštěstí nikomu nepovedlo, ale mám zlou předtuchu, že se to stane a hodně brzy.

Michellin pokoj

1. července 2016 v 22:14 | Laura |  Panenky
Tak, po nějaké době jsem se konečně dokopala k tomu, abych napsala tento článek, fotky mám něco přes týden, ale chtěla jsem psát už asi měsíc. Ale abych se nezdržovala zbytečným úvodem, jdu na to.

Michelle se stala asi mou nejoblíbenější panenkou (ale pšt, ostatní se to nesmí dozvědět), takže když jsem se měla rozhodnout, pro koho budu tvořit pokoj, volba byla jasná. Krabici jsem měla, protože jsem dostala tu, ve které přišla právě Michelle s Adélou.

Takhle prozatím pokoj vypadá, ale pokud seženu materiál, přidám ještě stůl. Jinak jsem spokojená.
Více v CČ

Vraťte se zase!