Přátelství je naše nejlepší kouzlo!

Říjen 2015

Společná fotka SC

25. října 2015 v 12:14 | Laura |  Spellix club
Jak jsem slíbila, tady je obrázek celého Spellix clubu.
Neuvěřitelně jsem se zlepšila, tedy podle mého názoru. Co myslíte vy?

Test SC

25. října 2015 v 10:06 | Laura |  Akce, narozeniny
Tak tady je ten test. Snad někdo napíše, budu za to ráda. Můžete odpovídat do 21:00, pokud nenapíše nikdo, tak do zítřka 21:00. Pokud ani do té doby, tak soutěž končí.
A teď k testu. Odpovědi pište do komentářů.
 1. Po jaké události se poprvé objevila Xena?
 2. Jak se jmenuje profesorka hudby?
 3. Jaký je název Lauřina počítače?
 4. Jaký je cíl Mirty a Iricie?
 5. Která z víl už získala Charmix?
 6. Která z víl má největší problém s učením?
 7. Jak Angelina našla Liliánu?
 8. Jak se Tedros dostal do lesa, kde se potkal s Pixies?
 9. Kdo je strážce Erectusosu a jeho královské rodiny?
 10. Který ze specialistů má štít?
 11. Který ze specialistů se dostal na Dareu Mirtinou propastí?
A nepovinná otázka:
 • Jak mám nakreslit George a Angeliku/specialisty(můžete si vybrat)?

Základní přehledy SC

25. října 2015 v 9:47 | Laura |  Spellix club
Takže, jak jsem psala v minulém článku, mám v plánu základní přehledy o Spellix clubu. Vája mi jednou řekla, že se v tom nevyzná, proto mě to napadlo. Amořin Vyvolený se objeví v 1. kapitole. Pixies jsou dávno ve zvláštním článku.
Takže... Přehledy v CČ

Narozeniny blogu

25. října 2015 v 9:03 | Laura |  Akce, narozeniny
Tak a je to tady. Tento blog je tady už jeden rok. Uteklo to rychle, aspoň pro mě. Před rokem jsem začala psát příběh Spellix clubu. A jsem ráda, že jsem se rozhodla to dávat na blog. Za celý rok jsem napsala 225 článků, s tímto 226. No, napsala... Pár tu bylo od Xeny a pár Angeliny, ale 225 článků už bylo uveřejněno. Ani nevím, nepočítám to, kolik z nich bych nikdy nenapsala, kdyby tu nebyla Vája. Proto jí chci poděkovat. Za tento rok se toho tolik stalo. Napsala jsem 10 kapitol Spellix clubu a několik povídek. V kreslení jsem se hodně zlepšila, je to až neuvěřitelné.
V této době je návštěvnost malá, přesto sem chodí přibližně 4-10 lidí za den. Nevím, jestli to jsou pořád stejní lidé nebo jestli sem někdo přijde jen náhodou, přesto mě to těší.
Na dnešek mám v plánu více článků. Přehledy narozenin, specialistů, sourozenců, Vyvolených atd. Také tady mám jeden obrázek, který jsem nakreslila n začátku měsíce, ale měla jsem ho připravený na dnešek. A připravila jsem si i můj oblíbený testík, bude stejný jako ten u Angie, pokud někdo napíše a bude první může určit, jak mám nakreslit Angeliku s Georgem. Výsledek bych zveřejnila na Georgeovy narozeniny, ty jsou 12.11. Tak to je asi vše.

Pokud má někdo ještě nějaký návrh na článek, zkusím něco napsat. Kapitola se sice píše, ale nestihnu ji dopsat.

Moje minulost

8. října 2015 v 13:03 | Angelina |  Angelina
Tak jo, tento článek jsem od Váji dostala za blogový úkol. Bude sice krátký, ale doufám že to nebude vadit.
Moje maminka se jmenuje Muna a tatínek Justin. Do nedávna jsem byla jedináček, ale před rokem se mi narodila sestra Amálie. Mám ji moc ráda, ale teď se nevídáme. Protože se nedostávám tak často domů daostala jsem k 15. narozenínám nový videotelefon. Potom jsem odešla na Alfeu a poznala jsem mnoho nových lidí, jak dobrých tak zlých. Ale ze všeho nejradši mám na této škole holky ze Spellix clubu. I když na kluky z Rudé fontány se také nedá zapomenot.

Angelina Animalix

5. října 2015 v 14:48 | Laura |  Angelina
Na přání Angeliny, která jako jediná napsala odpovědi na test (měla to jednodušší, ale kdyby se ozval i někdo jiný, vzala bych ho přednostně) jsem nakreslila její Animalix Docela jsem si s tím pohrála, tak doufám, že se bude líbit.

Dvě teorie o Trelawneyové

3. října 2015 v 21:29 | Laura |  Harry Potter
Dneska jsem se bavila s jedním klukem, který také četl HP a zná všechny detaily a dostali jsme se k Trelawneové. Jak to s ní je? Vím, že Vája si myslí, že: "A házení křišťálových koulí bylo jediné, co Trelawneyové šlo".Tohle mi napsala do komentáře. A já teď nevím, co si mám myslet.

První názor
Moje první teorie byla, že byla jen podvodnice a splnění jejích předpovědí byla náhoda. S Nevillem a jeho nešikovností to také mohlo být jednoduché - Snape jí to mohl říct. A ty její kecy o Smrtonošovi... Takový nesmysl. Trelwneovou by nikdo neměl brát vážně. A ten stůl se třinácti osobami... Z těch lidí první umřel Brumbál, takže se netrefila. A podle toho co říkala to měl být Harry nebo Ron! Hermiona udělala dobře, že tam přestala chodit.

Druhý názor
Je ta, kteou mi dneska říkal ten kluk. Trelawneyová podle ní do budoucnosti viděla, nevymýšlela si to. Přece ten Nevillův šálek, "... a někdy kolem Velikonoc nás jeden z nás opustí navždy...", to se splnilo a pravděpodobně mnohem víc věšteb nezmíňených v knížce. Co se jí nepovedlo? Jestli myslíte na výše zminovaný stůl, nezapomínejte na Petra Pettigrewa. Ten tam byl taky. Lidí tedy bylo čtrnáct. A její předpověď, kterou řekla Parvati? Řekla jí něco ve stylu: "Dávej si pozor na rudovlasého chlapce" Tady se opravdu trochu spletla... Možná viděla Padmu na Vánočním plese?

Tak jaký je váš názor?

Navrhování

3. října 2015 v 8:56 | Angelina |  Angelina
K navrhování jsem se dostala tak, že mi moje maminka, v době když jsem byla nemocná, řekla ať si najdu nějakou zábavu. A tak jsem si zkoušela různé malovat návrhy šatů. Potom mi to začalo jít a já jsem si to zamilovala. Od té doby nemáme na zámku krejčího, protože všechny šaty šiju sama. Když jsem přešla na Alfeu, bála jsem se že budu všem připadat směšná. Teď vím, že všechny mé obavy byly zbytečné, protože máme skvělou partu. kamarádky mě v tom podporují a od Laury jsem dostala tablet na navrhování. Jsem za to strašně ráda.

Všechno nejlepší Angelino+test

3. října 2015 v 8:37 | Laura |  Akce, narozeniny
Tak je to tady. Angelina má narozeniny. Právě pro tento den jsem si nachystala jeden testík. Bude v tomto článku. Obrázek jsem nestihla nakreslit, jao omluvu nakreslím jeden na pondělí.Jedna zajímavost: V anketě je Angelina o jeden hlas oblíbenější než Angelika. Myslím, že ji to potěší.

A teď k testu. Tentokrát to můžete zkusit v komentářích, odpovědi zveřejním později. Samozřejmě pokud tady nikdo nebude, tak nic. Kdo by měl jako první všechny odpovědi dobře, mohl by navrhnout jak mám Angie nakreslit.
 1. Jak se jmenuje Angelinin Vyvolený?
 2. Z jaké planety Angie pochází?
 3. Jaké je její oblíbené kouzlo?
 4. Napište aspoň jeden její koníček.
 5. Čí je fanynka?
 6. S kým chodí?
 7. S kým má na Alfee pokoj?
 8. Na co v kapele hraje?
 9. Která ze Spellix clubu je její nejlepší kamarádka?
 10. Pokud vyhrajete jaký máte návrh na Angelinu?

Vraťte se zase!