Přátelství je naše nejlepší kouzlo!

4. kapitola Charmix 1/2

17. února 2015 v 9:02 | Laura (zase) |  Příběhy
Tak mám další kapitolu napsanou. Je dost krátká, snad to nevadí. Jo a vypadá to, že příběh SC bude vycházet pravidelně. Útrý a středa. Ale ne každý týden. Ob týden, pokud to vyjde. Pokud ne, omluvím se dopředu

Všechny dívky ze Spellix clubu byly připravené - všechny kromě Diany. Byla opravdu vyděšená.Xena s Faunou se rozcvičovaly. "Co když se zapomenu?"vyděsila se Fauna. "Ty to zvládneš, Diana to má těžší než ty. A Angelika taky. Vždyť hraje na bubny a dělá efekty. Tak se neboj." Angelina kontrolovala šaty a Angelika s Laurou se připravovaly. "Holky, už se musíme převléct."oznámila Amora.
"Tady nic nepomůže! V žádných knihách o ničem takovém není! Musela ses splést! Taková zvířata můžeme opravdu najít jen v pohádkách!"vztekala se Iricia. "Tak zaprvé: nikdo o tom nesmí vědět, takže se ztiš. A zadruhé - v pohádkách! To nás ještě nenapadlo!" "Na tyhle knížky jsem se taky dívala a nic. Knihovnice je nejspíš schovala." Mirta se zlověstně usmála. "Tak je najdeme a půjčíme si je."
"Tak jo, jste připravené? Zvládneme to!"prohlásila Xena a dívky vstoupily na jeviště. Diana svírala svůj mikrofon. Celá se třásla, takže teď se ještě mohla bát, že upadne. Nic takového se jí nestalo. Amora a Angelina začaly hrát na kytary a Laura se přidala na klávesy. Angelika začala hrát na bubny. Diana začala zpívat: "To jsme my, Spellix club…" Xena s Faunou na první slova začaly tančit. Na Dianině hrudi se objevila brož.
"Diano, byla jsi úžasná!" křičela po druhé písničce Angelina. Angelika vedle ní nevnímala nic, dívala se na George. "Ahoj holky!" zaslechly víly známý klučičí hlas. "Tomasi?" Přišli všichni specialisté. "Jo, abych nezapomněla, tohle je Xena"řekla Diana a ukázala na ni. Pak postupně začala ukazovat na kluky a u toho je představovala: "Tohle je James, tohle je jeho dvojče Ryan, tohle je Lee, za ním je Dave a ten poslední je Tomas." Pak zamířila k Jamesi. Angelika se otočila: "Ten hezký blonďák na pódiu je George. Je takový jako já. A Tomas je jako Angelina. Jen kdyby tě to zajímalo." "Byly jste dobré. Mimochodem, už budete muset zpátky na jeviště. Oni už končí."upozornil víly Dave. "Uvidíme se potom!" křikla Fauna a spolu s ostatními se rozeběhla na pódium.
"Pořád nic! Ani vyvolávací kouzlo nefunguje! Ty knihy už jsou jinde! To se nedá vydržet! Pořád být zahrabaná v knihách, to je příšerné!" "Pokud takové knihy existují, určitě je najdeme. I když ručně. A nevztekej se pořád. Aspoň se něco dozvíme i o jiných věcech, než se učíme."snažila se Mirta uklidnit Iriciu. "Budeme si muset sehnat pomoc."dodala ještě "A myslím, že vím koho o ni požádáme. Jen nevím kdy to půjde."
"Ty efekty byly úžasné, Angeliko. Nechápu, jak jsi to stíhala." "Bylo to… docela lehké."usmála se Angelika. Pak se otočila. Zahlédla kluka, do kterého zamilovaná. "Georgi! Ahoj!"a vrhla se k němu. "Ahoj. Byly jste úžasné!"a začal se smát. "Kdo skládal ty písničky?" "Diana." "A proč jste nám neřekly že umíte tak krásně hrát a v případě Fauny tančit?"zeptal se Tomas hlasitě. "Chtěly jsme aby to bylo tajemství. Tak velké, že jsme nevěděly, že ostatní umí taky hrát. Jen díky Diany máme kapelu."odpověděla se smíchem Angelina. "Já jsem nechtěla vystupovat na veřejnosti. Chtěla jsem, abych mohla zpívat i s vámi. A potom i kvůli vám."prozradila Diana. "Měla jsem strach." "Měla jsi nám to říct, nemusela bys zpívat."usmála se Fauna. "Jsem ráda, že jsem zpívala, fakt."prohlásila Diana a odešla. Na stole našla ledový náhrdelník, ale nebyla to její práce. Pod ním našla papírek s nápisem: "Za statečnost" Vrátila se k ostatním se zářivým úsměvem. Náhrdelník měla na krku. "Jé, hezký náhrdelník. A já se bála, že jdeš pryč, abys upravila ty šaty."usmála se Angelina. "Mám pocit, že to by už bylo po ní!"smál se Tomas. "Měla jsi vidět jak se tvářila!"začal se smát i George.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tomas nebo George?

Tomas
George

Komentáře

1 Angelina (Spellix club) Angelina (Spellix club) | 21. února 2015 v 18:37 | Reagovat

Nemá tam být úterý a středa. Máš tam útrý a středa.(!!!!!!!) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vraťte se zase!