Přátelství je naše nejlepší kouzlo!

Když se zamyslím...

4. ledna 2015 v 14:05 | Laura |  Povídky
S kamarádkou Vájou jsme si zadaly blogové úkoly. Ona mi dala: 4 články do pondělí večer a povídku. Zadávaly jsme to včera odpoledne. Takže jeden mám splněný a tohle je ten druhý. Přemýšlela jsem, o čem napsat. Pak mě to napadlo. Naše vzpomínky! Tady je má vzpomínka na jeden z nejlepších dnů mého života.
Stalo se to o letních prázdninách. 20. srpna. "Princezno, Lauro! Potřebujeme pomoc mladé dívky a kdo může lepší než vy? Kde jste?" volal jeden z našich robotků. Já jsem ho slyšela a musela se usmát. Mě nenajde. Vždyť prošel těsně kolem mě. Rentgen v očích nemá, jinak by mě našel. Je vytvořený jako člověk a hlavně - pomocí kouzel. Stala jsem v tajné chodbě vedoucí z mého pokoje do zahrady. Tuto chodbu jsem našla nedávno. Teď mám šanci ji využít, mám jít na poradu co je nejoblíbenější módní styl a co se v něm nosí. Aspoň si to myslím. Doufám, že v zahradě budu mít klid. Teď běžím chodbou. Za chvilku tam budu a uklidním se. Můj Odhalovač jsem si vzala s sebou.
Už jsem v zahradě a mířím na své oblíbené místečko. Ale ne!!!! Tohle je hrůza! Proč jsou tady? Uviděla jsem, že moji rodiče a pár neznámých lidí tam stáli a bohužel mě už spatřili. Já jsem řekla: "Do-dobrý den."koktala jsem údivem, obvykle mluvím normálně. Mamka pak řekla: "Lauro, ráda vidím, že jsi přišla včas. Poradu o módních stylech jsme odložili a nemusíš se účastnit. Dnes bych ti ráda něco oznámila." Když řekla, že se nemusí účastnit usmála jsem se. A naprosto upřímně. Zeptala jsem se: "Co se stalo, že to musím slyšet i já?" Rodiče se rozesmáli a jedna paní, která měla asi tak 35 let a měla růžovofialové vlasy mi odpověděla: "Já jsem Roxy, ředitelka školy s jménem Alfey. Tví rodiče mě sem pozvali. Co bys řekla tomu, že bys chodila na mou školu?" Já jsem se rozzářila."Souhlasím, velmi ráda tam budu chodit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vája Vája | E-mail | Web | 31. května 2015 v 14:40 | Reagovat

Hm... pěkné :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vraťte se zase!