Přátelství je naše nejlepší kouzlo!

Jak to vidím já

25. ledna 2015 v 13:52 | Amora |  Povídky
Tak jo, tohle je můj pocit. Moje pocity. No, to je jedno.
Amora vám popíše, jak se cítila, když nastupovala na Alfeu, ale svými slovy.
Laura
Mamka se zase vzteká. Já nemůžu za svoji roztržitost. Nedivím se, že je na mě naštvaná. Kdo jiný, než já zapomene, že se má sbalit do školy? Mě nikdo nenapraví.
Můj kufr je sbalený, přeplněný. Hm. Tam bych nenacpala ani řetízek. Štěstí, že to je všechno.
Když jsem se s mamkou přemístila, uklidnila se. "Amoro, doufám, že si tu najdeš kamarádky a třeba i kluka." řekla. "Mami! Vždyť mě znáš. Já se skamarádím s každou vílou. A kluka nechci." Ona se jen usmála. "Tak tomu věřit nebudu, pokud ti to nevadí." A přemístila se. Já vím, měla jsem jí říct pravdu, kluka bych chtěla. Pak jsem zahlédla dívku s ledově modrými vlasy a zamávala na ni. Vypadala mile. Za ní běží ještě jedna holka, má černorůžové vlasy. Jen z pohledu na ty dvě jsem pochopila, že na kamarádky čekat nebudu.
Diany a Laury jsem se pak držela. Diana zamířila k tmavovlásce a já ji následovala. S Laurou jsme vzaly její kufr, který tam zapomněla. Naštěstí jsem s Laurou šla po schdech pomalu. Jinak bychom vrazily do Diany, která vrazila do Fauny. Já jsem pořád myslela na to, jak rychle jsem našla kamarádky. Je to opravdu fajn.I s ostatními vílami na pokoji jsem se rychle skamarádila. Je s nima zábava. Když jsme vešly do pokoje zrovna se honily. Byla zábava je sledovat. Po výzdobě pokoje jsme se začaly chystat na večírek. Vybrala jsem si moje nejoblíbenější oblečení. Hůlku jsem zapomněla.
Na večírku jsem se zezačátku bavila s Charlie a Kelly. Jedna je víla ohně a druhá víla přátelství. Kelly navíc dosáhla Enchantixu. Navíc mi bude pomáhat s kouzly přátelství. Pak jsem vrazila do jednoho specialisty. Když jsem se omluvila, všimla jsem si jak je krásný. A jeho jméno... Lee... Zamilovala jsem se. A podle jeho výrazu jsem pochopila, že se mu taky líbím. Už vím jak to mamka myslela.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vája (Charlie Robertsová) Vája (Charlie Robertsová) | E-mail | Web | 25. ledna 2015 v 14:05 | Reagovat

Jé velmi pěkné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vraťte se zase!