Přátelství je naše nejlepší kouzlo!

2. kapitola Večírek 2/2

21. ledna 2015 v 13:30 | Laura |  Příběhy
Tady máte druhou část této kapitoly. Už mám vymyšleno několik povídek, ale to bych prozrazovala 3. kapitolu.
Ryan a Laura si jí všimli jako první, ale netrvalo to dlouho a věděl o ní celý sál. Byla to čarodějka - Mirta. Vznášela se nad sálem a něco - nebo snad někoho - hledala. "Kde máte tu čarodějku?" křikla. Samozřejmě, tohle nikdo nečekal. Laura zamumlala: "Kde je Iricia? Ještě jsem ji tu neviděla." Pak zaslechla její hlas: "Čarodějka? Hledáte Dianu! No tak, Ledové krásko, hledají tě!" Diana se proměnila. Vyletěla do vzduchu a křikla: "Iricio, konečně to pochop! Já jsem víla!" Během chvilky se proměnily i Angelina, Angelika, Fauna, Amora a Laura. Zenithská princezna vykřikla: "Iricio, ukaž se! My víme, že jsi čarodějka ty!" Najednou se kluci vzpamatovali. Ryan vytáhl luk, James meč se dvěma čepelemi, Lee meč, Tomas kopí, George pistoli střílející světelné paprsky, Dave štít. I ostatní specialisté vytáhli své zbraně. Amora zaúpěla. "Jak jsem mohla zapomenout svou hůlku? Teď jsem slabší!" Všechny ostatní víly se taky proměnily. Jen Iricia klidně seděla. V tu chvíli si jí všimla Laura. "Čarodějko, hledáš Iriciu. Vidíš jak je klidná? Ani se neproměnila!" Mirta se rychle podívala na Iriciu. Víly se na ni dívaly už předtím. Jedna dívka jí naznačila, ať se promění. Iricia se zatvářila vyděšeně. Když se pokusila proměnit, ukázala svou pravou podobu. Mirta k ní přiletěla chytla ji za ruku, křikla: "Já se vrátím." A přemístila se. Ředitelka Roxy prohlásila: "Je možné zažít normální večírek na zahájení školního roku?"Amora se proměnila už před chvílí - bez hůlky neumí skoro nic.Všechny ostatní ji následovaly. Dianě se podlomily nohy. Iricia se ji snažila poslat na Mračnou věž, i když tam patřila sama. Už to nevydržela. James k ní přiskočil. Fauna se mezitím zeptala Laury: "Jak jsi to o Iricie věděla?" Zenithská princezna odpověděla: "Z Odhalovače. Vždyť jsem vám to říkala." "Jejda." Diana je přerušila: "Já už půjdu do pokoje." "Nechoď, ještě zůs. Ale sednout by sis měla."Sinosijská princezna se usmála: "Tak jo." Dívky se ale vrátily do pokoje dřív než ostatní.
"Vzhledem k tomu, že tady nemáme vílu hudby, můžeme…" začala Angelina a Diana ji doplnila: "…si hudbu vytvářet samy!" Všechny se na ni otočily. Fauna se najednou zeptala: "Mám dvě otázky, první trochu odbočím. Nemáš náhodou pejska? A druhá otázka: Jak to myslíš?" Diana odpověděla: "Zaprvé mám pejska Sabču. Pošleš ji sem? A hlavně, umím zpívat. A baví mě to." Pak se ozvala Laura: "Já umím hrát na elektronické klávesy!" "Já na kytaru!" křikla Angelina a Angelika pokračovala: "Já na bubny!" Amora si vzpomněla: "Já se taky učila na kytaru!" Fauna, které se povedlo přemístit k nim malého pejska, smutně řekla: "Já na žádný nástroj neumím. Ale vy se předveďte!" doplnila vesele. Diana ostatním hodila noty. "Zvládnete tohle zahrát?" zeptala se. Všechny přikývla a běžely pro nástroje. Diana si vytáhla ledový mikrofon. Když ho vytahovala, o něco zavadila. Bylo to zrcátko, ale nebylo její. A když se zeptala Laury a ostatních zjistila, že jejich není. A pak se podívala na druhou stranu: "Za optimismus". Usmála se. Pak křikla na ostatní: "Zazpívám vám o Sabče jo?"Pak zaslechla Amořin hlas: "Diano, objevila se tady velká a zvláštní karta!" "Jo, tu mám od té doby co mám Sabinku."
"Ty máš úžasný hlas!" křičela Fauna. "Pak vám ještě zazpívám. Slibuju." Pak se stalo něco nečekaného. Mezi dívkami se objevila vyčerpaná, neznámá blondýnka. Ta dívka najednou zaječela.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vája (Charlie Robertsová) Vája (Charlie Robertsová) | E-mail | Web | 21. ledna 2015 v 15:35 | Reagovat

Hezky to skončilo. Zajímá mě co se stane s Irciou a jak to bude dál probíhat. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vraťte se zase!