Přátelství je naše nejlepší kouzlo!

2. kapitola Večírek 1/2

20. ledna 2015 v 15:24 | Laura (zase) |  Příběhy

KONEČNĚ JE HOTOVO!

Věřte mi, že jsem se dlouhou dobu snažila, ale znáte to... Testy, zkoušení, uzavírání známek... No, teď je druhá kapitola hotová. Tady máte 1. polovinu část.
"Je čas se připravit!"křikla Angelika. Všechny ostatní přišly, kromě Angeliny. Ta si něco šila v pokoji. "To je jasné. Umím udělat pěkné účesy." prohlásila Amora. Angelika se usmála: "To nebude třeba. Jen jsem chtěla upozornit na to, že je čas. Za čtvrt hodiny se tady sejdeme, už oblečené jasný?" Všechny rychle kývly a rozběhly se do pokojů.
Diana našla v kufru ledově modré šaty. "Kde se tu vzaly? Budou potřebovat úpravu." Vzala nůžky a části šatů ustřihla. "Perfektní! Angelina se mě sice zabije, ale…"Na zemi leží pár podivně tvarovaných kusů látky. Šaty si pak oblékla. Do vlasů si přichytila ledové krystaly. Moc se nelíčila, použila jen svou ledově modrou rtěnku. Laura si vzala křiklavě oranžové tričko a černou sukni. Na nohou měla kozačky. Ty nosila skoro pořád. Z líčidel také použila jen rtěnku, ale v růžové barvě. Amora si vzala růžové tričko s jedním ramínkem. K tomu si vybrala světle růžovou sukni. Fauna si vybrala modro červené šaty. Vlasy si stáhla do culíku. Angelika si vzala šaty modro bílé. Angelina si vzala šaty, které právě ušila. Jsou světle modré s tmavofialovým lemem a pod ně si vzala světle fialové legíny. Vlasy si spletla do copu. Během několika minut se nalíčila. K holkám dorazila trochu později, ale jen o chvilinku. "Diano! Cos to provedla?! Ty jsi zničila tak krásné šaty! Já tě fakt zabiju!"
Mirta běžela za svou mamkou-ředitelkou Lucy. Vtrhla do její pracovny a křikla: "Takže chybí studentka? Je na Alfee? Můžu s tím pomoct? Půjdu na Alfeu ji vyzvednout? Super!" Už chtěla odejít, ale nakonec řekla: "Udělám to, i když to možná nechceš."
"Lauro, odlož ten počítač! Teď je čas se bavit!"řekla Diana. Laura prohlásila: "Na Mračné věži chybí jedna studentka. Zato tady na Alfee je jedna navíc."Fauna se otočila: "A jak to víš?"Laura se usmála: "Odhalovač 950 má snad všechny informace." Angelina si Odhalovač prohlédla a vyjekla: "Ty tam máš i módu! Proč ji nevyužiješ?" "Mám svůj styl a tlačítko Móda jsem si zakázala, abych byla sama sebou." "Zajímavé. Ale Diana má pravdu. Je čas se bavit!" prohlásila Angelika. Laura si povzdechla a kývla. Pak vyjekla: "Iricia! To je ta studentka!" "Teď to neřeš." křikla na ni Angelika. Ve skutečnosti vůbec nevnímala Lauřina slova. A ani ostatní už nevnímaly. A přitom to byla velmi důležitá informace.
Když viděly sál, ve kterém se večírek konal užasly. Specialisté už tam byli také. Laura si prohlížela místnost a pak si něčeho všimla. Nebo spíš někoho. Dívala se na krásného kluka. Měl krátké zrzavé vlasy, sčesané na jednu stranu. Ten nejspíš vycítil její pohled, protože se otočil a zamířil k ní. Vlasy mu zakrývaly jedno oko. Byl nádherný. Amora se podívala na svou kamarádku, usmála se a odešla. Musela si najít nějaké další kamarádky. A třeba si najde kluka. Ostatní se také rozešly. Laura tam zůstala. Ten krásný kluk k ní přišel a řekl: "Ahoj. Já jsem Ryan. A ty?" "Laura. Ze Zenithu." Ryan se zeptal: "Princezna?" Laura přikývla. Po chvíli si šli sednout. Ryan zamumlal: "Zajímalo by mě, jestli si James našel nějakou dívku se kterou si může povídat." Laura se podivila: "James? Kdo to je?" "Moje dvojče. Kdo byly ty holky, které s tebou přišly?" "Ta s modrými vlasy je Diana, ta blondýnka je Angelika, černovláska je Fauna, hnědé vlasy s růžovými proužky má Angelina a ta poslední s červenými vlasy je Amora. Jak se jmenují kluci z tvého týmu?" "No, je tam můj bratr James, a potom Lee, Tomas, George a Dave. A mimochodem to máš v plánu celou dobu jen sedět? Ani náhodou. Zatančíš si se mnou?" Laura nadšeně přikývla.
Amora se mezitím skamarádila s několika dívkami. Teď ale vrazila do nějakého kluka. Když se otočil, rychle se omluvila. Pak si ho prohlédla. Měl krátké černé vlasy a trošku šikmé oči. Byl krásný. Pak odpověděl: "Nic se nestalo. Jmenuju se Lee. A ty?" "Já jsem Amora." Lee se zeptal: "Chceš si se mnou zatančit, Amoro?" "Jasně. Ráda." Při tanci si spolu povídali a hodně se toho o druhém dozvěděli.
Angelina a Angelika se dokázaly zabavit samy. Prováděly své šílenosti. Po chvilce vrazil nějaký kluk do Angeliny. Opravdu vrazil on do ní - ustupoval před jiným klukem a nevšiml si, že tam stojí Angelina. Pak se otočil. Byl opravdu hezký. Aspoň podle Angeliny Měl modrofialové vlasy, trochu rozcuchané, modré oči. Kluk před kterým ustupoval se zdál být hezký Angelice. Má polodlouhé blond vlasy a zelené oči. Ten s rozcuchanými vlasy řekl: "Promiňte. Já jsem Tomas a tohle je George. A vy?" "Já jsem Angelina a tohle Angelika." George i Angelika řekli najednou: "Ahoj." Všichni se zasmáli. Chvíli si povídali a potom se George zeptal: "Angeliko, zatančíš si se mnou?" ta souhlasila. Pak Tomas vyzval Angelinu k tanci.
Mezitím se Diana bavila se spolužačkami. Chtěla si najit kamarády aspoň ve škole, když nemá žádné doma. Pak si všimla nádherného kluka s dlouhými zrzavými vlasy. Vypadalo to, že někoho hledá. Pak si všiml Diany a zamířil k ní. Diana promluvila jako první: "Ahoj. Já jsem Diana." Ten kluk se usmál a odpověděl: "Ahoj, já jsem James." Pak si ho Diana prohlédla pozorněji. "Nebyl jsi s Laurou? A neměl jsi jiný účes?"James se podivil: "Laurou? Ji… Aha. Viděla jsi mého bratra. Kdy jsi ho viděla?" "Asi před půl hodinou." James se rozhlédl a pak se usmál. "Támhle je. Hele, nemá ta Laura černo růžové vlasy?"Diana kývla. Diana se potom ještě nějakou dobu vyptávala, a James taky něco chtěl vědět.
Fauna se bavila sama, ale potom si všimla krásného kluka. Měl tmavé vlasy a tmavomodré oči. On si jí taky všiml. Přišel k ní a chtěl něco říct, ale Fauna ho předehnala: "Ahoj já jsem Fauna a ty?" "Já jsem Dave. Nepůjdeš si se mnou zatančit?" řekl s úsměvem. Fauna kývla.
Všechny dívky se dokázaly zabavit, jak už víte. Večírek však neměl zůstat v klidu celou dobu. Blížilo se nebezpečí. A velice rychle.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vája (Charlie Robertsová) Vája (Charlie Robertsová) | E-mail | Web | 20. ledna 2015 v 15:39 | Reagovat

Úžasné už se těším na pokračování. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vraťte se zase!